Třídní výlet 6. A

Dne 18. 6. 2024 se žáci 6. A zúčastnili třídního výletu do bazénu v Děčíně.

Děti měli přístup do krytého bazénu, který obsahoval 3 tobogány, vířivku a mnoho dalšího k hravému vyžití a radosti. Součástí vstupenky byla možnost využití venkovního areálu s množstvím dalších vodních atrakcí. Dále jsme navštívili obchodní centrum Pivovar, kde měli žáci rozchod a mohli si zde zakoupit něco na památku.

Během celého dne se žáci chovali disciplinovaně a zodpovědně. Dodržovali pokyny pedagogického doprovodu a respektovali pravidla chování v bazénu. Žáci si zažili spoustu zábavy a byl zase o kus upevněn třídní kolektiv a komunikace v něm. Počasí nám velmi přálo a celá akce se uskutečnila dle plánu. Žáci byli nadšení a odnesli si domů spoustu krásných vzpomínek. Těšíme se na příště.