Třídní výlet 6. B, 7. B - Adrenalin park Jedlová

Autor: Mgr. Lucie Kučerová <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 19. 06. 2019

V pondělí 17.6. jsme se společně s 6. B a 7. B vydali na výlet na Jedlovou. Dle našeho názoru to byla skvělá akce a jak se všem líbilo, si můžete přečíst níže :-)
Spolupachatelé výletu: L. Kučerová, M. Gotthardová, A. Ilková.

Názory dětí:

Zuzka Koláčková
Na tom výletě to bylo dokonalý, hrozně mě to tam bavilo. Byl to asi nejlepší výlet za těch 7 let.

Kačka Blanárová
Velmi se mi to líbilo, protože to byl jiný výlet, než který jsem čekala. Byla sranda, bylo to velmi super. Nejvíc se mi líbila ta houpačka, protože to bylo, jako byste padali bez jištění. Takže nejlepší výlet za 7 let.

Matěj Bareš
Nejlepší výlet. Unavoval mě výšlap k rozhledně, ale zábava byla dobrá. Bavil mě lanový park, houpačka, koloběžky i motokáry.

Michal Čížek
Bylo to fajn, až na to chození nahoru. Líbilo se mi tam všechno, až na toho pána a paní (instruktoři).

Adriana Kieu
Výlet se mi líbil, protože jsme měli možnost si to vyzkoušet, jelikož málo rodin má tolik peněz, aby tam mohli jet. Výlet byl zabitý, byla sranda, nic mi tam nescházelo. Byl to asi nejlepší výlet. Sice jsem měla kecy, že je to dálka a že se bojím, ale užila jsem si to a překonala jsem strach z výšky. Moc vám děkuji.

Patrik Drahotský
Bylo to super. Můj zážitek: „Když jsme jeli poslední jízdu na motokárách, tak jsme na sebe čekali. Máťa a Michal Č. jeli za mnou, v jednu chvíli jsem nedával pozor a zajeli jsme všichni do příkopu. Nabral jsem to řidítky do břicha.“

Lukáš Vít
Nejlepší výlet, super program. Zážitky: „Nejhorší byl ten chlap (instruktor). Okřikoval a vůbec se nesmál.“

Eliška Puchýřová
Byl to nejlepší výlet za celých 7 let. Nejvíc se mi líbila ta houpačka, ale bála jsem se v tom lanovém parku. Příští rok tam chci ještě jednou.

Míša Véghová
Výlet byl opravdu úžasný a moc se mi líbil. Byla cítit uvolněná atmosféra jak od žáků, tak od učitelů. A řekla bych, že výšlap na začátku za to stál.

Markéta Bilá
Bylo to strašně super. Nejlepší výlet za celých 7 let. Užili jsme si to a líbilo se mi tam. Na tento výlet nezapomenu. Nejvíc se mi tam líbila ta houpačka. Největší potíže mi dělaly ty svázané klády v lanovém parku. Tam jsem zůstala stát, bála jsem se. Lanovka na závěr se mi líbila.

Ivana Strnardová
Bylo to hezký. Bylo tam hodně adrenalinu. Dobrý byly ty koloběžky i lanové překážky. Hezký byl i výhled po cestě k rozhledně. Nejlepší výlet vůbec.

Terka Kubíková
Moc se mi to líbilo, bylo tam moc hezky. Jako první byl lanový park, tam jsem nechtěla, ale nakonec jsem šla a překonala svůj strach, ale na jedný překážce jsem se držela asi 10 minut a ještě za mnou byla paní učitelka třídní, držela se tam pěkně dlouho. Pak jsme byli na koloběžkách, to bylo v pohodě. Na 14.5m vysoké houpačce jsem se bála, ale zvládla jsem to. A pak jsme byli na motokárách a to strašně drncalo.

Lucka Vejlupková
Z výletu na Jedlovou se mi nejvíc líbila obrovská houpačka a koloběžky. Lanový park byl taky super. Moc jsem si to užila a pořádně jsem se vyřádila.

Lukáš Baborák
Bylo to super, ale ty koloběžky jsou docela nebezpečné, ale jinak zábava pro celou rodinu.

Markét Suková
Výlet se mi moc líbil. Nejlepší bylo, že jely 2 třídy, my a 7.B. Poznala jsem spoustu nových dětí z jiné třídy. Výšlap na Jedlovou byl super, koloběžky také, příjemné prostředí, moc děkuji.

William Müller
Byl to super výlet. Byla zábava a dost adrenalinu. Na novém výletě se mi nejvíce líbil lanový park a velká houpačka. Byl to sice velký výšlap, ale stálo to za to. Určitě doporučuji tam zajet. Je tam občerstvení a můžete si zakoupit něco k snědku.

Kačka Kristlová
Nejlepší byl lanovej park. Nelíbila se mi obří houpačka. Ale i motokáry a koloběžky byly dobrý. Výlet mě bavil moc, byla to zábava.

Robin Smělík
V Jedlové se mi líbil lanový park, v kterém jsme museli přejít všechny překážky. Potom jízda na koloběžkách, kterou jsme jeli cca 2km k dalším atrakcím. Bavila mě asi nejvíc 14.5 m houpačka. Celkový výlet hodnotím skvěle, až na tu dlouhou chůzi a menší zranění.

Anežka Kubičková
Bylo to strašně super, já osobně jsem si to moc užila, byla sranda, adrenalin a hlavně jsme si odvezli skvělé zážitky. V lanovém parku se mi moc líbilo, na koloběžkách to jen frčelo, na motokárách to trochu drncalo a obří houpačka byla asi nejlepší zážitek (pro mne). Děkuji moc paním učitelkám, že jsem si s nimi mohla užít tento báječný výlet <3

Nelča Bílá a Eliška Maazová
Tento výlet byl skvělý. Užila si to celá třída. Byli jsme v lanovém parku, kde bylo docela dost překážek, které jsme museli přejít. Pak jsme s koloběžkama sjeli na místo, kde byla obří houpačka vysoká 15m. A taky tam byly motokáry, se kterýma jsme mohli sjet kopec. Tento výlet jsme si užily na 100%.

Kristián Ferko
Výlet v Jedlové se mi moc líbil, ale jedna chybička se vyskytla a ta chybička mi znepříjemnila akci. Ta chybička je to, že to organizovali 2 lidi, kteří to nemohli stíhat a ani nestíhali a museli jsme čekat hodinu na smažák s hranolkama. Jinak všechno v pohodě.

Anonymní:
  • Nejvíce se mi líbil ten lanový park, sice jsem měla strach, ale bylo to super. Koloběžky byly také moc super, jen to ze začátku bylo moc prudké, ale stálo to za to. Na houpačku jsem nešla, ale většina si jí moc chválila a na motokáry jsem taky nešla, prý to bylo super, ale hodně to drncalo. Každopádně si myslím, že jsme si to všichni moc užili.

• Bylo to super až na cestu do kopce. Z kopce to bylo žůžo. Byli jsme na koloběžkách, lanoparku, motokárách a obří houpačce. Tak se mi to líbilo.

• Bylo to super. Nejlepší na tom byl lanovej park a nejhorší houpačka. Bylo to ale nádherný, až na ten obrovskej kopec.

• Nejlepší byla houpačka a lanový park. Koloběžky byly nebezpečný, ale bylo to všechno super.

• + byla zábava a bylo to hezké
    - moc drahé jízdy nebo houpání, bál jsem se jet rychleji, motokáry byly naprasklé.