Závěrečné kolo DUHY v arboretu 2019

Autor: Milan Turyna <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 14. 06. 2019

Ve čtvrtek 13. června 2019 jsme soutěžili v posledním kole letošního ročníku soutěže DUHA, které pořádala lesnická škola. Podle plánu se kolo mělo konat v arboretu, ale ráno nás průtrž mračen zahnala do tělocvičny lesnické školy, a proto se soutěže uskutečnily v areálu této školy. Žáci poznávali například plemena psů, určovali stromy podle listů, poznávali stopy zvěře, paroží, vyplňovali znalostní testy a dokonce došlo i na střelbu ze vzduchovky. V tomto kole nám šlo o hodně, chtěli jsme obhájit loňské prvenství a získat putovní pohár, což se nám k naší veliké radosti podařilo.

V tomto kole jsme obsadili 1.místo, po sečtení všech bodů získaných v letošním ročníku jsme se také umístili na 1. místě. Hurá!!! Gratulujeme všem, kteří se na tomto vítězství podíleli během celého školního roku.

Při posledním kole nás reprezentovali tito žáci: Eliška Puchýřová, Simona Vašková, Marek Králík, Milan Veselý, Lukáš Vít a Michal Fišer.

Dušková Zdeňka