Sportovní dětský den 31. 5. 2019, 2. stupeň

Autor: Mgr. Lucie Kučerová <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 03. 06. 2019

Jak již bývá zvykem, připravili jsme pro děti na jejich svátek sportovní akci. 30 dětí se zúčastnilo turnaje v minikopané a zbytek dětí bylo rozděleno do 6 skupin a po 45 minutách se točily po stanovištích, kde si zahrály různé hry.

Čekalo na ně: jízda na kole, kuličky, petanque, ping pong, střelba ze vzduchovky a florbal.

Jak to našim sportovcům šlo, se můžete podívat v galerii.

Nejlepší výsledky:
Střelba ze vzduchovky – Tomáš Vlk (4b.), Staníková Johana (3b.), Pavlovič Tomáš, Blanárová Kateřina, Hrušková Vanesa, Demeterová Natálie, Gašpar Tomáš, Rejzek Filip a Kociánová Eva (2b.)

Nejrychlejší jezdci - Lukáš Goth, Matěj Bareš, Lukáš Szabó – shodně 11s.

Turnaj v minikopané
Účastnilo se třicet žáků, kteří byli rozděleni do šesti družstev a sehráli proti sobě zápasy systémem každý s každým.
Po velmi vyrovnaných a pěkných zápasech zvítězilo 3. družstvo, kde byl kapitán David Stanko. Na druhém místě se umístilo družstvo Ondry Černého a třetí byli svěřenci Samuela Girgy.
Žáci obdrželi medaile, pamětní diplomy a samozřejmě i něco sladkého. Vítězným družstvům gratulujeme a všem zúčastněným žákům děkujeme za velmi pěkné sportovní výkony a slušné chování.
Přikládáme i několik fotografií z turnaje.