Hry bez hranic

Autor: Mgr. Lucie Kučerová <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 28. 05. 2019

Dne 27. 5. 2019 jsme premiérově odstartovali 1. ročník soutěže Hry bez hranic. Jak již z názvu plyne, tak cílem her bylo zahrát si trochu netradičně a hlavně se pobavit.

Z 6 plánovaných družstev se bohužel mohla zúčastnit pouze 4. Ať už z důvodu nesestavení družstva nebo družstva nekompletního.

Letos třídy soutěžily v 6 disciplínách, jaké úkoly plnily, se můžete podívat v galerii. Myslím, že se první ročník povedl, samozřejmě si nemůžeme všechny trumfy vyplácat najednou, takže se na příští rok můžeme všichni těšit:-)

Děkuji všem zúčastněným, že se nebáli přijít, i když pořádně nevěděli, co je čeká a že vše brali s humorem. Dále děkuji p. učitelkám za pomoc s organizací a vedení školy za možnost děti sladce odměnit:-)

Sportu a zábavě zdar :-)

Výsledky boje: