Atletické kolo DUHY v Rumburku

Autor: Milan Turyna <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 27. 05. 2019

Předposlední kolo letošního ročníku DUHY se tradičně konalo v Rumburku a pořádala jej opět ZŠ U Nemocnice. Počasí nám opravdu vyšlo, svítilo sluníčko a bylo krásně teplo, prostě ideální počasí na atletiku. Každé soutěže se museli zúčastnit 2 dívky a 2 kluci z jedné školy, ale nikdo nesměl soutěžit ve všech okruzích – nejvíce ve 3. Pouze štafetu běželi všichni žáci.

Disciplíny:

Sprint na 60 m, 400 m, štafeta, hod kriketovým míčkem a granátem, skok násobný z místa.

Za naši školu do bojů nastoupili tito žáci : Simona Vašková, Šárka Svobodová, Šárka Janebová, Vašek Walter, Filip Pappert a Petr Marciňák.

Všichni podali vynikající výkony. Výsledek našeho snažení jsme se dověděli až v autobuse a jaká byla naše radost – obsadili jsme 1. místo. HURÁ !!!!!!

Čeká nás poslední rozhodující kolo ve Šluknově v arboretu, kde se rozhodne o celkovém umístění v letošním ročníku DUHY. Držte nám palce. Zatím se stále držíme na vynikajícím 1. místě.

Dušková Zdeňka