DUHA Varnsdorf – bruslení

Autor: Milan Turyna <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 28. 01. 2019

Ve čtvrtek 24. ledna jsme odjeli do Varnsdorfu, kde se uskutečnilo 4. kolo soutěže DUHA a bylo zaměřeno na bruslení. Družstvo tvořili žáci ze sedmého, ale i šestého ročníku, protože bylo velmi těžké najít žáky, kteří umí bruslit. Do soutěží jsme se pouštěli s nasazením všech sil a soupeřů jsme se nebáli, i když jsme často hráli v hokeji proti chlapeckému týmu. Náš tým tvořili 2 chlapci a 4 odvážné dívky.

Soutěžní disciplíny byly:

Slalom, překážková dráha, dráha na čas a turnaj družstev v hokeji. Náš tým byl vyhlášen jako družstvo, které nejlépe fandilo. Během soutěží nebyla nouze o pády, ale vždy jsme se zvedli a bojovali dál, což se nám vyplatilo. Po sečtení bodů v jednotlivých soutěžích jsme obsadili překvapivě

3. místo – GRATULUJEME !!!!

Což je obrovský úspěch.

A kdo vlastně soutěžil? Šárka Svobodová, Eliška Snášelová, Adriana Kieu, Simča Vašková, Ondra Černý a Vítek Chaloupka.

Po sečtení bodů jsme zatím celkově na 2. místě. Další kolo se uskuteční 7. 3. u nás ve Velkém Šenově a bude zaměřeno na hudební a výtvarnou výchovu a keramiku.

Dušková Zdeňka