Den otevřených dveří + video

Autor: Milan Turyna <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 10. 01. 2019

Ve čtvrtek 20. prosince 2018 se na naší škole uskutečnil od 15.00 hodin Vánoční den otevřených dveří. Kdo měl chuť a zájem se v předvánočním shonu trošku zastavit, uvolnit se a pobavit, ten přišel do naší školičky, kde jej čekalo několik zajímavých akcí.

Hned u vchodu každého návštěvníka přivítali žáci a obdarovali malým keramickým dárkem, v tělocvičně žáci 6. ročníku měli připravený živý BETLÉM s vánočními koledami, děti z tanečního kroužku předvedly několik tanečních čísel a pak následoval pěvecký učitelský sbor, který zazpíval několik koled – společně s diváky. A aby toho nebylo málo, ve 2. patře se uskutečnil hudební koncert. Návštěvníci si také mohli prohlédnout krásně vyzdobené třídy, chodby, ochutnat jablečný závin, čokoládová jablíčka nebo výborný čaj. To vše připravili a nabízeli naši žáci.

Doufáme, že se všem u nás líbilo a přijdete se zase někdy na nás podívat