Betlémské světlo 2018

Autor: Borovka Vojtěch <borovkavojta(at)seznam.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 07. 01. 2019

Stalo se již tradicí, že vybraní žáci naší školy v předvečer Štědrého dne navštěvují starší obyvatele našeho města s vánočním přáním, předáním dárků, které vyráběli v keramickém kroužku a také nabídkou Betlémského světla.
Borovka Antonín

Petr: „Ze dne 23. 12. jsem měl dobrý pocit, protože jsem rozdával radost jiným.“

Káťa: "Bylo to hrozně pěkné a hřejivé u srdce. Všichni byli tak milí a skoro nám dávali peníze. My jsme řekli ne a prostě ne. Ale bylo to i tak krásné a klidně bych jela příště ještě jednou a klidně každý rok."

Iva: "Moje pocity byly takové: Bylo mi líto, že někteří lidé byli na svátky sami. Dojalo mě to, protože jsem věděla, jak se cítí. Bylo mi jich moc líto. Kdybych jim mohla pomoc, tak bych jim pomohla. Přišlo mi divný, že se nás někteří ptali kolik to stojí, a nebo, co za to chceme."

Betlémské světlo 2018