Říjnová výstava dýní

Autor: Doležal Jaroslav <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 07. 11. 2018

Ve středu 31. října se jako každý rok naše škola ve večerních hodinách změnila k nepoznání. V celém jejím okolí svítily vydlabané dýně na kterých si opět nechaly děti s rodiči záležet. Velkým letošním překvapením bylo pro návštěvníky zpřístupnění sklepních prostorů školy, které se změnily ve "Strašidelný dům". Projít tímto sklepením, ze kterého se stále ozývaly výkřiky, hřmění, kvílení a další nepříjemné zvuky, chtělo opravdu velkou dávku odvahy. A byli i odvážlivci, kteří absolvovali tuto zkoužku odvahy vícekrát. Za pomoc moc děkujeme žákům osmého ročníku, ktří dobrovolně a rádi pomohli při vytvoření strašidelné atmosféry. Přítomní návštěvníci měli opět možnost rozhodnout o pořadí soutěžních dýní svým hlasováním. Letošní soutěže se účastnilo 41 dýní. Bodové hodnocení bylo velmi těsné a tak jsme se rozhodli pro ocenění 6 nej dýní. Ostatní dostali alespoň sladkou útěchu v podobě lízátka. A jak to tedy dopadlo?

1. místo - dýně č. 11
2. místo - dýně č. 4 a dýně č. 14