Minikopaná 17.9.2018

Autor: Mgr. Lucie Kučerová <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 24. 09. 2018

Školní turnaj v MINIKOPANÉ 2018

V pondělí 17.září se na tréninkovém hřišti SK Velký Šenov uskutečnil tradiční turnaj v minikopané. Účastnili se ho smíšená fotbalová družstva II.stupně a přišla i celá řada spolužáků povzbuzovat a fandit. Za pěkného počasí bylo vstřeleno celkem 18 branek. Nejlepším střelcem turnaje byl David Stanko z 8.A. Vítězem celého turnaje se stalo družstvo třídy 9.A, které obdrželo putovní pohár.

Měli jsme pěkné sportovní odpoledne, kterého se zúčastnilo přibližně 60 dětí naší školy, a již nyní se těšíme na příští ročník. Poděkování patří nejen učitelům, kteří se na organizaci fotbalového turnaje podíleli, ale i vedení SK Velký Šenov za propůjčení travnaté plochy a panu správci hřiště za vstřícnost a pomoc.

Přikládáme pořadí umístění tříd a několik fotek:
1.místo – třída 9.A
2.místo – třída 8.A