DEN ZEMĚ 2018

Autor: Doležal Jaroslav <(at)>, Téma: EVVO, Vydáno dne: 13. 05. 2018

Dne 11.5.2018 proběhl na naší škole projektový den "Den Země", který je vždy věnován úklidu našeho města Velký Šenov a jeho přilehlého okolí. Den Země je ekologicky motivovaný svátek, který se slaví v měsíci dubnu, ale naše škola ho pravidelně posouvá na květnové teplejší dny.
Učitelé s žáky vyrazili do města a jeho přilehlých částí, aby opět městu odlehčili od odpadků, které sbírají do pytlů a ukládají na předem určená místa odkud jsou vždy odvezeny Střediskem BaMH.
Letos jsme se také zaměřili na zvelebení školních pozemků I. a II. stupně. Především na II. stupni proběhly přesuny a změny záhonů, doplnění zeminy a úprava doskočiště.
Za všechny skupiny, které procházely město, musím konstatovat a činím tak velmi rád, že odpadků bylo velice málo. To znamená že rok od roku je situace s množstvím odpadků lepší.

Vypracoval: Doležal Jaroslav