Mc Donald´s Cup – 2017/2018

Autor: Mejstříková, Turynová <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 09. 05. 2018

Jak jsme vás již informovali, v pátek 4.května se naši žáci z prvního stupně (kat. B 4.-5. třída) zúčastnili okresního finále turnaje Mc Donald´s Cup.

Jednalo se o finále družstev okresu, která se v tomto turnaji probojovala mezi osm nejlepších. Tato družstva spolu odehrála v Markvarticích zápasy každý s každým a rozhodlo se o vítězi, který postoupil do krajského kola. Po odehrání všech zápasů jsme osadili šesté místo, což považujeme za úspěch. Vítězem turnaje se stalo družstvo ZŠ Šluknov!

Družstvo ZŠ Velký Šenov (kat. B 4.-5. třída): Zdeněk Formánek (4.tř.), Jiří Vorel (4.tř.), Martin Zbončák (4.tř.), Matěj Kollmann (4.tř.), Petr Čácha (5.tř.), Jonáš Gotthard (5.tř.), Petr Marciňák (5.tř.), Šárka Svobodová (5.tř.), David Tovara (5.tř.), Václav Walter (5.tř.)

Všem žákům děkuji za jejich bojovnost a věřím, že to příští rok vyjde a postoupíme na kraj my.

David Goth