Výlet za odměnu 8.A

Autor: Mejstříková, Turynová <(at)>, Téma: 9.A 2009-2018, Vydáno dne: 27. 06. 2017

Opět jsme vyhráli mezitřídní olympiádu a v pondělí 26.6.2017 se uskutečnil náš, již po třetí, výlet za odměnu. Jako výlet za odměnu jsme si tentokrát vybrali fotbalgolf v Rumburku.

Z Velkého Šenova jsme vyjížděli vlakem v 6:59 a během půl osmé byli na nádraží v Rumburku. Ve skupině o 24 žácích - 20 žáků z 8.A, 4 žáci za pravidelnou docházku do žákovské rady, jsme se vydali k rozhledně Dymník, kde jsme měli mít první zastávku.
Bohužel rozhledna byla zavřená a tak jsme si v restaraci u Dymníku dali zmrzlinový pohár a pak nás čekal fotbalgolf. Vše nám bylo vysvětleno, rozdělili jsme se do skupin po 5 žácích a se svými míči, které nám vypůjčili, se vydali na start. Dvě hodinky jsme hráli fotbalgolf a cestou na nádraží se ještě stavili na zmrzlinu.S nejmenším počtem kopů a také vítězem byl z kluků Jan Weissgerber - 89 bodů a z holek Klára Jankovská - 95 bodů

Naše dojmy:
Fotbalgolf jsem si užila a s naším týmem byla velká sranda. Pořád jsme se jen smáli.
Fotbalgolf byl docela fajn, až na ten kopec.
Byl to super výlet, ale nejdříve jsem si myslela, že mě fotbalgolf nebude bavit, ale potom mě hrozně bavil. Klidně bych si ho zahrála znovu.
Bylo to super, ale ke konci nás to moc už nebavilo.
Na rozhlednu jsem se těšila, ale nebyla otevřená. Sám fotbalgolf mě bavil, příště bych si zahrála druhou trasu.
Byla to dobrá hra.
Nejlepší byl pohár.
Bylo ideální počasí.
Čekání bylo příšerné, dobrý pohár a skvělý fotbalgolf.
Moc jsem si výlet užila.
Jo, líbilo se mi to. Sice jsem neměl zrovna nejlepší kopy, ale docela se mi to dařilo.
Příští rok bychom mohli zas.
Kdyby to bylo trochu kratší, tak by to bylo dobrý, ale jinak úžasný výlet + cesta na Dymník.