Skřivánek 2016

Autor: Mgr. Martin Weiss <(at)>, Téma: Akce, Vydáno dne: 02. 02. 2016

Již tradičně v lednu proběhla na naší škole pěvecká soutěž Skřivánek.

Vítězové obou kategorií budou naši školu reprezentovat v Rumburku v okresním kole. Stejně jako v loňském roce se soutěže zúčastnilo mnoho mladých zpěváčků z prvního stupně a několik "statečných" z druhého stupně. Soutěž byla pro nás tentokrát velkým překvapením. V mladší kategorii jasně zvítězila Johanka Staníková ze 4. třídy, která všem předvedla intonačně čistě zazpívanou píseň. Na druhém postupovém místě skončila Barunka Háková z 2. třídy.

Ve starší kategorii velmi mile překvapila Karolína Holičová ze 7.B, která nakonec zvítězila. Vybrala si k soutěži příjemnou píseň "Přísahám" od Terezy Kerndlové. Na druhém postupovém místě skončila dlouholetá jistota a opora této pěvecké soutěže Klára Jankovská ze 7.A.

Všem zúčastněným zpěvákům gratulujeme a postupujícímu kvartetu přejeme hodně štěstí v okresním kole.