… to to uteklo, už jsou z nás „ČTVRŤÁCI“, aneb druzí nejstarší mezi „malými“.

Autor: Mgr. Vladimír Lohnickij <(at)>, Téma: 90 A - 2017, Vydáno dne: 19. 09. 2011

Letošní rok nám přinesl mnoho změn. Třídu máme na II. stupni. Zatím se nám tam všem moc líbí: máme blízko do velké tělocvičny, do jídelny, třída je nesrovnatelně prostornější, než byla ta „půldružinová“,a …… a vůbec. „Druhostupňáci“ se k nám chovají vstřícně, což jsme rádi. Někdy i nás je dost a sem tam si „zaprovokujem“, ale jsme utnuti v zárodku.

Pravda, chytáme trošku místní zvyklosti, povídá nám to víc, než je zdrávo a milo, ale to nakonec jistě zvládnem, ono nám asi stejně nic jiného nezbyde neb, jak známe naši třídní, TA NEPOVOLÍ!!!

Ale jsou i horší zprávy, jeden z nás je velmi nemocný. Hodně moc mu přejeme plno sil, odvahy a štěstí!!! Abychom dali najevo, že k nám stále patří, i když je doma, řešíme to po svém. Píšeme dopisy, pohledy, půjdeme na návštěvu, na kterou se moc těšíme. Potěšení z našich setkání je oboustranné. Nemáme peníze, ale podporu mu chceme ukázat třeba i tím, že letos budeme tříděný odpad tzv. PETky a spol. psát našemu marodovi. Snad ho tím potěšíme a na chvíli rozradostníme.

NECHCETE SE NĚKDO PŘIDAT???!!!!! Info je u nás ve třídě. DĚKUJEME! Patří přece i k vám, je to i váš „kámoš“!!!!

Za tohle všechno je na nás naše třídní pyšná úplně nejvíc!!!!!!!

D. Lohnická