Školní výlet do Prahy – 2. června

Autor: Mgr. Vladimír Lohnickij <(at)>, Téma: 90 A - 2017, Vydáno dne: 12. 06. 2011

Líbil se všem, byl zajímavý, plný nových poznatků, svižný, ale také náročný, pro mnohé velmi inspirativní. Já musím moc pochválit děti za jejich chování, nadšení a radost z objevování všeho nového. Takhle jsem Prahu ještě nikdy neviděla – očima malých desetiletých špuntů, v kterých byl obdiv, úžas, radost. Historické centrum má své kouzlo a děti mu zcela propadly. Mnoho z nich se sem chce vrátit s rodiči a určitě už ví, že do Prahy se nejezdí jen za nákupy, ale i za krásou. Zaslouženou krásou.

Trasa: Strahov, Štefánikova hvězdárna, bludiště, Petřínská věž, Malá strana, Nerudovka, Karlův most, Karlova ulice, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a Hlavní nádraží.

Slíbené fotky prozradí daleko víc.

D. Lohnická