Návštěva knihovny v Rumburku

Autor: Tomáš Vopat <tomas.vopat(at)gmail.com>, Téma: Akce, Vydáno dne: 10. 11. 2010

Ve čtvrtek 4.10. 2010 třída 8.A v rámci českého jazyka navštívila městskou knihovnu v Rumburku, protože v brzké době se z většiny žáků stanou studenti a tuto knihovnu budou určitě ke svému studiu využívat. Názory dětí :

V knihovně se mi líbilo! Vzala jsem si hned přihlášku a půjčila knížku, kterou jsem si rozečetla už v knihovně. Strašně se mi líbilo, že knihovna má oddělení pro děti i dospělé a hudební oddělení. Bylo celkem dobré poslechnout si, jak si sám najít knihu a jak postupovat na www. stránkách…Zkrátka, byla to velmi dobrá zkušenost.
Jana

Velice mě potěšilo, že zde mají i počítač pro nevidomé.
Vašek

V knihovně nás mile přivítali dvě paní knihovnice. Seznámily nás, jak to u nich v MK chodí, jak se rozdělují knížky a také nás provedly po celém areálu. Návštěva se mi líbila a v nejbližší době se hodlám přihlásit.
Natka

Knihovna se mi líbila a určitě bylo dobře, že jsme byli seznámeni i s elektronickou výbavou knihovny. Měla jsem radost, že jsme viděli větší knihovnu, než je u nás ve Velkém Šenově.
Eva

Dušková Zdeňka