Akce třídy

Akce pořádané v naší třídě

Poslední vysvědčení 9.B 30. června 2010

Tak je to tady. Poslední vysvědčení, které rozdám těm mým drobečkům. :)

Čtyři roky uplynuly jako nic a už se loučíme u posledního vysvědčení. Loučení je to těžké. Za ty čtyři roky si na sebe všichni zvyknou, utvoří se nová pouta a najednou zjistíte, že už jsme vyrostli, a že jsme zas o čtyři léta starší. A hurá do světa na další pouť.

Při rozdávání posledního vysvědčení už vám ani není moc do řeči, sem tam i nějaká ta slza ukápne, ale všechno jsme zvládli a snad to nebylo naposled, co se takhle všichni vidíme.

Takže děcka, ať se Vám v životě daří. Zvládněte další studia a všechna životní uskálí.

Byli jste moje první třída a supr banda. Nezapomenu na Vás.

Bydža

A ještě ty fotečky z vysvědčení

Slavnostní zakončení na městském úřadě

Na městském úřadě ve Velkém Šenově proběhlo slavnostní zakončení a rozloučení s deváťáky.

Všichni dostali pamětní list, hodnocení absolventské práce a upomínkový předmět.

Většina se neubránila slzám, někteří byli rádi, že opouští naší školu, ale myslím si, že všichni rádi budou vzpomínat na školní léta.

Divadlo - Princové jsou na draka

Deváté třídy si na konec roku společně připravili divadelní představení a to pohádku Princové jsou na draka.

Samotnému představení předcházelo nekonečně příprav. Všichni se museli naučit své role, písně, taneční choreografii. I díky paní Borovkové měli všichni pěkné kostýmy. Čím blíže jsme byli provedení, tím bylo vše dokonalejší. Jak herci, zpěváci, tanečníci, tak i jejich kostýmy a celkové provedení.

Hráli: Magda Gotthardová, Jana Tomková, Denisa Štiková, Tereza Pivoňková, Marika Kissová, Nikola Vávrová, Matěj Stoklásek, Jiřka Vovsová, Bára Tomanová, Tomáš Bernášek, Ivana Nešporová, Kuba Adolf, Honza Stoklasa, Lucka Korubová, Aneta Lemfeldová, Alena Hrabová, Martina Binková, Sebin Cína, Láďa Loukota, Jan Čičák, Michal Svoboda, Patrik Duda, Michael Müller, Denisa Kardašová, Michal Kopecký, Petr Wildner, David Kramer, Honza Holič. Doufám, že jsem na nikoho nezapoměl. :)

Backstage: Nikola Rálišová, Simona Pániková, Tereza Záhorková and Zdena Dušková.

Music: Natálie Deňová, Tomáš Vopat, Anička Doušová, Tomáš Janeba a já.

Zvuk: Tomáš Vopat a já.

Special Star: George Kopřiva.

Screenplay and director: Já a já.

Special Thanks:Toxic People za zapůjčení zvukové techniky.

Fotky z jedné zkoušky

Fotky z další zkoušky

Fotky z představení pro 2. stupeň

Fotky z představení pro rodiče od pana Douši.

Výlet do Krkonoš 9.B - 22. června 2010

Tak jsme společně vyrazili na náš poslední školní výlet.

Jeli jsme do Krkonoš a to konkrétně do Vítkovic v Krkonoších na Farmu Hucul. Tady jsme si prohlédli malý kousek našich krásných hor z koňského sedla.

Myslím, že všichni se mnou budou souhlasit, když napišu, že to bylo supr.

Byli jsme rozděleni na dvě skupiny. Zatímco jedna skupina jezdila na koních po horách, druhá skupina posvačila, pokochala se Krkonoškými kopečky, nafotila nějaké památní snímečky a hodila veget.

Z Vítkovic jsme zamířili ještě do Špindlerova mlýna. Tady jsme se projeli na Bobové dráze HappyWorld, která patří podle názoru špičkového výrobce unikátní technologie z jeho 330 realizací mezi tři najatraktivnější projekty tohoto druhu na světě!

Poslední zastávka byla na přehradě ve Špindlu. Zkoukli jsme jiný výlet na adrenalinových atrakcích, které u přehrady jsou, dojedli jsme svačiny a hurá domů.

Škoda, že to byl s touto partou poslední školní výlet. Ale neplačme, protože máme i nadále v plánu se společně na nějaká ta místa ještě podívat.

Výlet do Krkonoš - fotečky a 3 videjka

Předávání pololetního vysvědčení - leden 2010 9.B

Karamba, zas je tu vysvědčení.

Zas a znovu po půl roce, předáváme vysvědčení.

Již tradičně nikdo nedosáhl na vyznamenání. Zaznamenali jsme u někoho zlepšení (Houmr), u někoho zhoršení. Jen tři žáci se dostali s průměrem pod dvě celé (2.0).

Nyní ve třídě začínáme chystat věci spojené s koncem působení na základní škole v Šenově. Jako třeba společná trika, tablo aj.


  První 3 žáci s nejlepším průměrem
 • 1. Bernášek Tomáš
 • 1. Kopecký Michal
 • 3. Rom Miroslav

  Prvních 5 žáků - nejměné zameškaných hodin.
 • 1. Binková Martina (36)
 • 2. Francová Karolína
 • 3. Bernášek Tomáš
 • 4. Müller Michael
 • 5. Wildner Petr

Vysvědčení 9.B - 1. pololetí

Vánoční besídka v 9.B - 18. prosince 2009

Jupííí, jsou tu Vánoce.

Opět po roce tu máme vánoční besídku, či posezení v naší třídě.

Ochutnali jsme vzorky cukroví, popili nealko napojíčky a spořádali chlebíčky. Pak už jen popřát si pohodové svátky a hurá domů na vánoční prázdniny.

Vánoční besídka

Začínáme v 9.B

Čerstvá várka foteček z rozjezdu 9.B.

I přes zkušené maskování a praktiky v nenápadnosti se podařilo zachyti naší bandu zregenerovanou po prázdninách opět ve školním prostředí.

Nejprve nenápadně při přepadu o jedné z přestávek. Je až podezřelé, že se nektěří výtečníci učili. Zapsali jsme do deníčku.

A pak již následovala skupinová fotečka do rámečku :)

Momentálně dáváme dohromady naše společné lumpárny, kterými zakončíme naše působení na základní škole.

Rozjedem to v 9.B

Mácháč - červen 2008

V 7. třídě jsme vyrazili na školní výlet na Máchovo jezero.

Jako dopravní postředek jsme zvolili vlak a to jak na cestu tam, tak i zpět. Z Velkého Šenova jsme vyráželi ráno. Počasí vypadalo nadějně a naštěstí celý den vydrželo slunko.

Počasí nebylo úplně nejteplešjí, ale i přesto se expedice "Jedem se cachtat" vydařila a všichni jsme se osvěžili v Máchově jezeře. Ti méně otužilí (téměř všichni) zvolili poté možnost vypůjčení šlapadel a hodinu se projížděli po jezeře a obdivovali krásu okolní krajiny.

Na pláži jsme se mohli i občerstvit v místních plážových občerstveních a obchůdcích. Hranolky opět vítězili v našem zdravém jídelníčku. Jinak měli všichni z domova připravenou vydatnou svačinu.

Už nyní se těšíme na další společný výlet.

Fotografie z našeho výletu na Mácháč

Tanečnice

V 6. třídě jsme se vydali ke konci školního roku na náší první společnou výpravu mimo školu. Cíl byl jasný. Rozhledna Tanečnice, kam se vydáme pěší tůrou.

Společný sraz byl na nadráží Dolní Mikulášovice, kde jsme se rozdělili na dvě skupiny. Během cesty na Tanečnici jsme hráli hru na stopovanou. V průběhu cesty jsme zažili několik bouřek. To nás ovšem nezaskočilo, protože jsme věděli, že v cíli nás čeká teplo a občerstvení.

Díky husté mlze nebylo možno pozorovat okolní krajiny, tak jsme se alespoň občerstvili v místní restauraci. Palačinky a hranolky šly na dračku. Poté co se počasí umoudřilo vydali jsme se na cestu domů. Sbírali jsme lesní plody, ostružiny, borůvky a hříbky.

Cestu jsme všichni zvládli, ovšem rodiče některé z nás téměř nepoznali.

Přáli bychom si prožít takovýchto školních výletů ještě mnoho.

Fotografie z našeho výletu na Tanečnici

Den Země 6.B

I naše třída se zúčastnila Dne Země a přispěla tak svouv prací k lepšímu vzhledu našeho okolí.

Na starost jsme měli úklid školního pozemku a to přímo školního parku mezi školou, úřadem a zdravotním střediskem.

Práce to byla náročná, protože v parku jsme nehrabali pouze listí a trávu, ale sbírali jsme střepy, zátky od piva, pet lahve a jiné odpady, které zde po sobě opakovaně zanechávají návštěvnici parku. I tímto prosíme všechny, aby si po sobě v parku uklízeli a nenechávali zde nepořádek.

Na konci dne jsme naplnili nespočet pytlů odpadky, ale všichni byli rádi, že je po nás vidět kus práce.

Přáli bychom si prožít takovýchto školních akcí ještě mnoho.

Fotografie z našeho Dne Země